Strona głównaUlotki
Ulotki
Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym z systemem szybkiej wymiany szczęk

Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym 2405-SWS zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby produkcji masowej. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany szczęk, czas potrzebny na przezbrojenie uchwytu skraca się do kilku sekund. Może być modyfikowany w zależności od potrzeb klienta.

Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym z kompensacją mimośrodowości

Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym typu 2488 dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali stopowej charakteryzuje się wysoką zdolnością do przenoszenia obciążeń, a system kompensacji mimośrodowości zapewnia stałe parametry pracy i długi okres eksploatacji.

Uchwyty tokarskie o dużej średnicy mocowania

Uchwyty tokarskie samocentrujące, z niezależnym nastawieniem szczęk lub kombinowane (Wescott) dostępne są w rozmiarach 800-2000 mm, które przeznaczone są do mocowania przedmiotów o dużych średnicach. Dostępne ze szczękami standardowymi lub specjalnymi.

Tulejki zaciskowe

Tulejki zaciskowe DIN 6343 173E i 185E zostały zaprojektowane do tokarek rewolwerowych oraz automatów jedno- lub wielo- wrzecionowych. Dostępne z otworami okrągłymi, kwadratowymi oraz sześciokątnymi.

Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym kompatybilne z Kitagawa

Uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym są produktami w pełni kompatybilnym z uchwytami Kitagawa. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne tulei ciągnącej zapewnia jej sztywność przez co możliwa jest bezpośrednia transmisja mocy do szczęk mocujących w obszarze ich prowadnic.

Elementy mocujące

Elementy mocujące wykorzystywane są podczas toczenia, wiercenia, rozwiercania i frezowania przedmiotów o nieregularnych kształtach. Dzięki specjalnym rozwiązaniom możliwe jest osiągnięcie dużej siły mocowania przy minimalnym wysiłku operatora.

Modułowe systemy mocowania

Modułowe systemy mocowania zastosowane w imadłach precyzyjnych BISON zwiększają pojemność stołu maszyny, tym samym redukując czas potrzebny na zmianę elementów obrabianych oraz zwiększając produktywność. Możliwości zastosowania zmiennej ilości szczęk pozwala w łatwy sposób dostosować ich ustawienie do kształtu obrabianych elementów.

Sczęki kompatybilne z uchwytami samocentrującymi Rohm

Szczęki marki BISON kompatybilne z uchwytami samocentrującymi Rohm.

Szczęki chwytakowe

Szczęki chwytakowe marki BISON zostały zaprojektowane specjalnie do wgryzania się w powierzchnie przedmiotu obrabianego, dzięki czemu gwarantują pewne i prawidłowe mocowanie. Szczęki chwytakowe są przeznaczone do obróbki zgrubnej i doskonale sprawdzają się w tego typu operacjach.