Strona głównaPolityka prywatności
Polityka prywatności

Polityka prywatności

 1. Niniejszy regulamin dotyczący polityki prywatności określa, w jaki BISON-BIAL S.A. wykorzystuje i chroni informacje podane podczas rejestracji.
 2. Administratorem danych osobowych jest Fabryka Przyrządów i Uchwytów BISON-BIAL S.A. z siedzibą w Białymstoku. ul. Łąkowa 3
 3. Jesteśmy zobowiązani do ochrony Państwa danych osobowych. Możecie mieć Państwo pewność, że wszelkie informacje podanie podczas rejestracji za pomocą których będą Państwo identyfikowani podczas korzystania ze strony są używane zgodni z poniższym regulaminem.
 4. Zasady te mogą ulec zmianie i zostaną podane na obecnej stronie. Prośmy zatem o regularne sprawdzanie czy zgadzają się Państwo ze zaktualizowanym regulaminem. Zasady dotyczące polityki prywatności zaczynają obowiązywać od 01.01.2011.
 5. Możemy gromadzić następujące informacje:
  • Imię, nazwisko oraz informacje o stanowisku w firmie
  • informacje kontaktowe w tym adres e-mail
  • dane demograficzne, takie jak kod pocztowy, preferencje i zainteresowania
  • inne informacje istotne dla badania opinii klientów i / lub dostosowania naszej oferty
 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 7. Wymagamy tych informacji, aby zrozumieć potrzeby i zapewnić Państwu lepszą obsługę, w szczególności z powodów:
  • Wewnętrznej ewidencji
  • Możemy skorzystać z informacji w celu ulepszenia naszych produktów i usług
  • Okresowo możemy wysyłać e-maile promocyjne o nowych produktach, ofertach specjalnych lub inne informacje, które naszym zdaniem mogą Państwa zainteresować. Informacje te zostaną przesłane na adres poczty elektronicznej który podałeś podczas rejestracji
  • Możemy również skorzystać z danych kontaktowych w celu przeprowadzenia badań rynkowych. Kontaktować się będziemy za pomocą adresu e-mail, telefonu, faksu lub pocztą. Możemy wykorzystać pozyskane informacje do dostosowania strony internetowej zgodnie z zainteresowaniami
 8. Zapewniamy ochronę gromadzonych przez nas danych. W celu ochrony informacji gromadzonych online przed nieuprawnionym dostępem lub ujawnieniem wprowadziliśmy odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i organizacyjne.
 9. Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych. Polityka prywatności nie odnosi się do innych stron internetowych, których linki znajdują się na naszej stronie internetowej. Należy więc zachować ostrożność i zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na danej stronie.
 10. Możesz zdecydować o ograniczeniu gromadzenia danych lub ich wykorzystywania w poniższy sposób:
  • gdy pojawi się prośba o wypełnienie formularza na stronie internetowej, odszukaj pole, które można kliknąć, aby wskazać, że nie chcesz, aby twoje dane były wykorzystywane w celach marketingowych
  • jeśli wcześniej zgodziłeś na wykorzystywanie swoich danych w celach marketingowych, możesz anulować zgodę w każdej chwili, pisząc do nas listownie bądź na adres webadmin@bison-bial.pl
 11. Nie będziemy sprzedawać, rozprowadzać ani udostępniać Państwa danych osobowych osobom trzecim, chyba, że uzyskamy Państwa zgodę lub dostęp do tych danych będzie prawnie wymagany. Państwa dane mogą być przez nas używane do wysyłania informacji promocyjnych tylko, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę.
 12. Mogą Państwo uzyskać dostęp do zgromadzonych na temat Państwa danych osobowych. Jeśli chcecie Państwo ich kopię prosimy o kontakt na adres webadmin@bison-bial.pl.
 13. Jeśli uważają Państwo, iż dane zgromadzone na Wasz temat są błędne lub niepełne, prosimy o niezwłoczny kontakt na powyższy adres e-mail, lub w inny sposób. Wszelkie nieprawidłowe informacje zostaną niezwłocznie skorygowane.